Nezařazené Novinky

PROJEKT ENKLÁVY ŽIVOTA

Je vám blízké téma lesa? Zajímá vás, jak vytvořit sobě, svému okolí, rostlinám a živočichům pestré životní prostředí? Máte lesní pozemek a nevíte, co s ním? Nebo les nemáte a toužíte po svém vlastním kousku přírody? Jste odborník a máte chuť vyzkoušet své znalosti v praxi? Jste student se zájmem o přírodu?

Přidejte se k nám. Přesně v takové formě a rozsahu, který vám bude vyhovovat. Sdružení SPLAV začíná s realizací úžasného projektu, který má krásný název Enklávy života. Enklávy života chceme zkoumat a vytvářet a především bychom rádi inspirovali, co nejvíce majitelů půdy a ukázali jim, jak na to. Krok za krokem. A nejsme sami – kromě našeho skvělého týmu máme zkušené partnery z Estonska a Polska a čekají nás společné akce a setkání. Tak pojďme společně na to!