icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home

CZE  

SDRUŽENÍ SPLAV, Z.S.

info@sdruzenisplav.cz     +420 732 578 889


Aktuální výzvy MAS


Formuláře žádostí:


SZIF–Portál farmáře MS2014+

Řídící orgány:


obr

obr
obr
obr
obr

obr
obr

Seznam členů MAS

  

 

ČLENOVÉ MAS SDRUŽENÍ SPLAV KE 21.6.2018

 

 

Veřejný sektor:

 

1. Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Bělá (IČ 70969655)                            

zastoupená místopředsedou svazku Bc. Vladimírem Bukovským                                           

517 03 Skuhrov nad Bělou 84

 

2. Gymnázium F. M. Pelcla (IČ 608 84 703)

zastoupené ředitelem Mgr. Petrem Kačírkem

Hrdinů odboje 36, 516 11 Rychnov nad Kněžnou                                       

 

3. Město Rokytnice v Orlických horách (IČ 00275301)

zastoupené starostou města Petrem Hudouskem

náměstí Jindřicha Šimka 3, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

 

4. Město Vamberk (IČ 00275492)

zastoupené starostou města Rudolfem Futterem

Husovo náměstí 1, 517 54 Vamberk

 

5. Obec Černíkovice (IČ 00274801)

zastoupená starostkou obce Zdenkou Jedlinskou

517 04 Černíkovice 55

 

6. Obec Libel (IČ 00579254)

zastoupená starostkou obce Boženou Šedovou

517 41 Libel 28

 

7. Obec Liberk (IČ 00275051)

zastoupený starostou obce Jiřím Šimerdou

517 12 Liberk 70

  

8. Obec Lično (IČ 00275069)                                                 

zastoupená starostou obce Bc. Tomášem Vilímkem                                                     

517 35 Lično 17                                                          

                                   

9. Obec Lukavice (IČ 00579301)

zastoupená starostkou obce Evou Martinů

516 03 Lukavice 190

           

10. Obec Orlické Záhoří (IČ 00275204)

zastoupená starostou obce Vojtěchem Špinlerem

517 64 Orlické Záhoří 34

 

11. Obec Pěčín (IČ 00275221)

zastoupená starostou obce Miroslavem Petrem

517 57 Pěčín 207

 

12. Obec Rybná nad Zdobnicí (IČ 00275328)

zastoupená starostkou obce Marií Valáškovou

517 55 Rybná nad Zdobnicí 150

 

13. Obec Synkov-Slemeno (IČ 00579289)             

zastoupená starostou obce Vítězslavem Kapčukem                                                     

516 01  Synkov 48

  

14. Obec Voděrady (IČ 00275506)

zastoupená starostou obce Michalem Hejnou

517 34 Voděrady 70

 

15. Obec Záměl (IČ 00275531)

zastoupená starostou obce Josefem Novotným

517 43 Záměl 158

 

16. Obec Zdobnice (IČ 00275557)

zastoupená starostou obce Petrem Novotným

Zdobnice 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

17. Základní škola a mateřská škola Doudleby nad Orlicí (IČ 75015838)

zastoupená ředitelem Mgr. Františkem Klapalem

Dukelská 52, 517 42 Doudleby nad Orlicí

 

18. Základní a mateřská škola Javornice (IČ 70979936)

zastoupená Vlastimilem Zachovalem

517 11 Javornice 2

 

 

Soukromý sektor:

 

19. Eleonora Dujková s.r.o. (IČ 02594625)

zastoupená Petrem Dujkou

Zámek Doudleby nad Orlicí 1, 517 42  Doudleby nad Orlicí

 

20. FARMA BROCNÁ s.r.o. (IČ 60913436)

zastoupená jednatelem  Josefem Kuncem

Brocná 64, 517 03 Skuhrov nad Bělou

 

21. Farma Tichý a spol. a.s. (IČ 25941119)

zastoupená ředitelem Pavlem Tichým

517 43 Záměl 226

 

22. Farma Třebešov s.r.o. (IČ 49814532) 

zastoupená Liborem Burianem

Třebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

23. Ing. Věra Kulštejnová (IČ 72792132)

soukromý podnikatel

516 03  Lukavice 242

 

24. Jiří Petrlák (IČ 16229380)

soukromě hospodařící rolník

517 41 Tutleky 9 

 

25. Lubomír Novohradský (IČ 48614424)

soukromě hospodařící rolník

Vyhnánov 69, 517 42 Doudleby nad Orlicí

 

26. Milan Bárta (IČ 45592713)

soukromý podnikatel

517 03 Skuhrov nad Bělou 116

 

27. Milan Pleva (IČ 16224990)

soukromý podnikatel

Českých Bratří 325, 517 43 Potštejn

 

28. Miroslav Bartoš (IČ 48597244)

soukromě hospodařící rolník

Byzhradec 3, 518 01 Dobruška

 

29. Olga Tvrdoňová (IČ 45547700)

soukromě hospodařící rolník

Na Městečku 33, 517 43 Potštejn

 

30. Petr Hájek (IČ 46456864)

soukromě hospodařící rolník

Merklovice 39, 517 54 Vamberk 

 

31. Regional Development Agency (IČ 70157855)

zastoupená zástupkyní ředitelky Mgr. Michaelou Prouzovou

Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

32. Vít Kovář (IČ 14522039)         

soukromě hospodařící rolník             

518 01 Bílý Újezd 30

                           

33. Vladimír Hostinský (IČ 60885262)

soukromě hospodařící rolník                                        

Dlouhá Ves 15, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

  

34. V-STAV RK s.r.o. (IČ 25967924)

Zastoupená jednatelem Miroslavem Valterou

Palackého 108, 516 01 Rychnov nad Kněžnou 

 

35. Zdeněk Bednář (IČ 67465846)

soukromý podnikatel

516 01, Liberk 5

 

36. D-agro s.r.o. (IČ 28852711)

zastoupená jednatelkou Kamilou Chudobovou

Sokolovská 682, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

37. Ekolife - družstvo Orlické Záhoří (IČ 46505857)

zastoupená Ondřejem Hulcem

517 64 Orlické Záhoří 8

 

38. FARMA ORLICE o.p.s. (IČ 25962892)

zastoupená Petrem Suchárem

517 61 Bartošovice v Orlických horách 84

 

 39. HORAL, akciová společnost, Hláska (IČ  48171093)

zastoupená Ing. Jiřím Dostálem

Hláska 1, 516 01 Liberk

 

40. Ing. Libor Matyáš (IČ 67442706) 

soukromě hospodařící rolník

517 64 Orlické Záhoří 70

 

41. Karel Pácha (IČ 45590648)                     

soukromě hospodařící rolník  

Prorubky 15, 516 01  Liberk

 

42. ORLICKO a.s. (IČ 48168297)

zastoupená jednatelem Petrem Marešem

Nebeská Rybná 2, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

 

43. Richard Poláček (IČ 64226069)

soukromý podnikatel

517 03 Skuhrov nad Bělou 61

 

44. Rudolf Poláček (IČ 88123006)

soukromě hospodařící rolník

Uhřínov 55, 516 01 Liberk

 

45. Statek Uhřínov, a.s. (IČ 60108754)                          

zastoupený ředitelem Ing. Martinem Kilianem          

Uhřínov 57, 516 01 Liberk

 

46. ZDOBNICE a.s. (IČ 48173291)

zastoupená Josefem Duškem

517 56 Slatina nad Zdobnicí 39

 

47. Centrum Orion, z.s. (IČ 68246901)     

zastoupené PharmDr. Ilonou Mikušovou                      

Dlouhá Ves 116, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

48. LLAMARO MARTIAL ARTS CLUB o. s. (IČ 28557654)

zastoupený Robinem Homolkou

U Váhy 1190, 517 41 Kostelec nad Orlicí

 

49. "Má vlast - můj domov  z.s." (IČ 28554744)

zastoupená předsedkyní Marií Trejtnarovou

Záměl 27, 517 43 Potštejn

 

50. Sdružení Neratov, z.s. (IČ 46456970)

zastoupené paní Janou Němcovou

517 61 Bartošovice v Orlických horách 84

 

51. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Merklovice

(IČ 67438946)  zastoupená Jaroslavem Kaplanem

Merklovice 90, 517 43 Vamberk

 

52. Sportovní klub Solnice, z.s. (IČ 15040551)

zastoupený předsedou Milanem Hrubým

Komenského 594, 517 01 Solnice         

 

53. TJ Sokol Černíkovice, z.s. (IČ 48613258)

zastoupený Václavem Duškem

517 04 Černíkovice 200

 

54. Villa Nova Uhřínov -  středisko experimentální archeologie a regionálních dějin (IČ 60884037)

zastoupené předsedou PhDr. Bohumírem Dragounem

Uhřínov 15, 516 01 Rychnov nad Kněžnou