Dny otevřených dveří a další akce na zahradě

Na konci února 2020 jsme naše aktivity představili veřejnosti. Proběhl „Den otevřených dveří na Zahradě Dobromysl“ spojený s velikonočními workshopem, přednáška na obecním úřadě v Záměli na téma přírodních zahrad a také jsme uspořádali workshop pro děti v místní základní škole.

Uspořádali jsme také několik veřejných přednášek se zajímavými lektory – například Základy první pomoci, Péče o duševní zdraví, Ze života včel, Ajurvéda nebo praktické ukázky cvičení Čchi-kung.
Přivítali jsme také několik školních kolektivů a uspořádali pro ně ekovýchovné programy v zahradě.

Naši zahradu také pravidelně navštěvovaly obyvatelky domu pro azylanty z Kostelce nad Orlicí a navštívili nás i klienti z Centra Orion v Rychnově nad Kněžnou.

V červnu 2021 proběhlo několik veřejných prezentací Zahrady Dobromysl. Komentovaných prohlídek se zúčastnilo několik soukromých osob, tým základní školy v Potštejně, ředitelé ZŠ a MŠ z celého území Sdružení SPLAV a také zde proběhla další valná hromada Sdružení SPLAV (zástupci obcí, škol a dalších organizací z Rychnovska). 16.6. proběhl Den otevřených dveří, kterého se zúčastnilo cca 70 osob.