Tipy na (školní) výlety

Rádi bychom vás inspirovali nápady a tipy, kam vyrazit v našem okolí na vycházku nebo výlet, kam za společnými zážitky s vašimi žáky nebo rodinou, kam na školní a teambuildingový výjezd.

Určitě jsme na některé lokality zapomněli a tak budeme moc rádi, pokud nám je zašlete. Podělte se s námi o další místa, která máme blízko a kde se vám líbilo, kde vám bylo společně dobře, která divadelní představení se vám líbila nebo které výstavy byly skvělé. Můžete nám napsat email.

Jednotlivé lokality jsme doplnili o vzdálenost od Rychnova nad Kněžnou, cenu skupinového vstupného, časovou náročnost, pro jaký školní stupeň je aktivita vhodná a samozřejmě webové stránky, kde najdete všechny potřebné informace.

Přejeme vám mnoho společných zážitků a radosti z poznávání.

Výlety podrobně

Seznam ke stažení: tipy na výlety.pdf

Plakát ke stažení: tipy na výlety – plakát