Akce MAP III 2022

Setkání strategických pracovních skupin

Den: pondělí 14. a úterý 15. listopadu 2022
Místo konání: Sdružení SPLAV, Javornická 1560, Rychnov n. Kn.
Typ akce: společné setkání platforem ke strategickým prioritám

4. ročník Olympiády regionálních znalostí – 2.kolo

Den: středa 2. listopadu 2022, 9:00 – 13:00
Místo konání: Společenské centrum, Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
Porota: PhDr. Bohumír Dragoun – archeolog, ředitel Villa Nova Uhřínov, Ing. David Rešl – vedoucí správy chráněné krajinné oblasti Orlické hory, Mgr. Jiří Mach – regionální historik, spisovatel a ředitel Vlastivědného muzea v Dobrušce, PaedDr. Josef Lukášek – spisovatel, pedagog, Bc. Petr Hudousek – starosta města Rokytnice v O.h.
Typ akce: regionální soutěž žáků 2.stupně ZŠ na Rychnovsku, Kostelecku a Dobrušsku
Pozvánka ke stažení ZDEfinále_Olympiáda_4.rocnik

4. ročník Olympiády regionálních

znalostí – 1.kolo

Den: středa 12.října 2022,13:00 – 16:00
Místo konání: online
Pozvánka ke stažení ZDE

Olympiáda_4.rocnik

Mateřinky 2

Den: úterý 11. října 2022 15.00-17.00
Místo konání: Mateřská škola Vamberk, Jugoslávská 751
Typ akce: druhé společné setkání pedagogů mateřských škol
Pozvánka ke stažení ZDE

Materinky 2

Školy a sociální služby

Den: čtvrtek 6. října 2022, 14:00 – 17:00
Místo konání: Od5k10, z.s., Tylova 373, Rychnov n.K.
Typ akce: setkání zástupců škol se zástupci sociálních služeb – spolupráce v systému podpory ohroženého dítěte
Odborní garanti: Bc. Josef Šimerda, vedoucí Odboru sociálních věcí, Mgr. Šárka Hostinská, vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí, Městský úřad Rychnov n. K. a Mia Magenheimová, DiS.
Pozvánka ke stažení ZDE Školy a sociální služby 6_10_2022