icon_white_mail
icon_white_search
icon_white_tree
icon_white_home

CZE  

SDRUŽENÍ SPLAV, Z.S.

info@sdruzenisplav.cz     +420 732 578 889


Aktuální výzvy MAS


Formuláře žádostí:


SZIF–Portál farmáře MS2014+

Řídící orgány:


obr

obr
obr
obr
obr

obr
obr

Aktuální seznam zájmových skupin MAS

  

 

ZÁJMOVÉ SKUPINY MAS SDRUŽENÍ SPLAV K 22. 6. 2020

 

Veřejná správa/veřejný sektor:

 

1. Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Bělá (IČ 70969655)                            

zastoupená místopředsedou svazku Bc. Vladimírem Bukovským                                           

517 03 Skuhrov nad Bělou 84

 

2. Město Rokytnice v Orlických horách (IČ 00275301)

zastoupené starostou města Petrem Hudouskem

náměstí Jindřicha Šimka 3, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

 

3. Město Vamberk (IČ 00275492)

zastoupené starostou města Ing. Janem Rejzlem

Husovo náměstí 1, 517 54 Vamberk

 

4. Obec Černíkovice (IČ 00274801)

zastoupená starostkou obce Zdenkou Jedlinskou

517 04 Černíkovice 55

 

5. Obec Libel (IČ 00579254)

zastoupená starostkou obce Petrou Králíčkovou

517 41 Libel 28

 

6. Obec Liberk (IČ 00275051)

zastoupený starostou obce Jiřím Šimerdou

517 12 Liberk 70

  

7. Obec Lično (IČ 00275069)                                                 

zastoupená starostou obce Bc. Tomášem Vilímkem                                                     

517 35 Lično 17                                                          

                                   

8. Obec Lukavice (IČ 00579301)

zastoupená starostkou obce Evou Martinů

516 03 Lukavice 190

 

9. Obec Lupenice (IČ 00579114)

zastoupená starostou obce Ing. Ivo Muthsamem

517 41 Lupenice 62

           

10. Obec Orlické Záhoří (IČ 00275204)

zastoupená starostou obce Vojtěchem Špinlerem

517 64 Orlické Záhoří 34

 

11. Obec Pěčín (IČ 00275221)

zastoupená starostou obce Miroslavem Petrem

517 57 Pěčín 207

 

12. Obec Rybná nad Zdobnicí (IČ 00275328)

zastoupená starostkou obce Jaroslavou Hotmarovou

517 55 Rybná nad Zdobnicí 150

 

13. Obec Synkov-Slemeno (IČ 00579289)             

zastoupená starostou obce Vítězslavem Kapčukem                                                     

516 01  Synkov 48

  

14. Obec Voděrady (IČ 00275506)

zastoupená starostou obce Michalem Hejnou

517 34 Voděrady 70

 

15. Obec Záměl (IČ 00275531)

zastoupená starostou obce Josefem Novotným

517 43 Záměl 158

 

16. Obec Zdobnice (IČ 00275557)

zastoupená starostou obce Petrem Novotným

Zdobnice 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

 

Podnikání:

 

1. Eleonora Dujková s.r.o. (IČ 02594625)

zastoupená Petrem Dujkou

Zámek Doudleby nad Orlicí 1, 517 42  Doudleby nad Orlicí

 

2. FARMA BROCNÁ s.r.o. (IČ 60913436)

zastoupená jednatelem  Josefem Kuncem

Brocná 64, 517 03 Skuhrov nad Bělou

 

3. Farma Tichý a spol. a.s. (IČ 25941119)

zastoupená ředitelem Pavlem Tichým

517 43 Záměl 226

 

4. Farma Třebešov s.r.o. (IČ 49814532) 

zastoupená Liborem Burianem

Třebešov 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

5. Ing. Věra Kulštejnová (IČ 72792132)

soukromý podnikatel

516 03  Lukavice 242

 

6. Jiří Petrlák (IČ 16229380)

soukromě hospodařící rolník

517 41 Tutleky 9 

 

7. Lubomír Novohradský (IČ 48614424)

soukromě hospodařící rolník

Vyhnánov 69, 517 42 Doudleby nad Orlicí

 

8. Milan Bárta (IČ 45592713)

soukromý podnikatel

517 03 Skuhrov nad Bělou 116

 

9. Milan Pleva (IČ 16224990)

soukromý podnikatel

Českých Bratří 325, 517 43 Potštejn

 

10. Miroslav Bartoš (IČ 48597244)

soukromě hospodařící rolník

Byzhradec 3, 518 01 Dobruška

 

11. Olga Tvrdoňová (IČ 45547700)

soukromě hospodařící rolník

Na Městečku 33, 517 43 Potštejn

 

12. Petr Hájek (IČ 46456864)

soukromě hospodařící rolník

Merklovice 39, 517 54 Vamberk 

 

13. Regional Development Agency (IČ 70157855)

zastoupená zástupkyní ředitelky Mgr. Michaelou Prouzovou

Panská 1492, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

14. Vít Kovář (IČ 14522039)         

soukromě hospodařící rolník             

518 01 Bílý Újezd 30

                           

15. Vladimír Hostinský (IČ 60885262)

soukromě hospodařící rolník                                        

Dlouhá Ves 15, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

  

16. V-STAV RK s.r.o. (IČ 25967924)

Zastoupená jednatelem Miroslavem Valterou

Palackého 108, 516 01 Rychnov nad Kněžnou 

 

17. Zdeněk Bednář (IČ 67465846)

soukromý podnikatel

516 01, Liberk 5

 

18. Hotel Zdobnice, s.r.o. (IČ 01599429)

zastoupený Ivanem Hájkem

Zdobnice 9, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

 

Environmentální oblast/péče o krajinu:

 

1. D-agro s.r.o. (IČ 28852711)

zastoupená jednatelkou Kamilou Chudobovou

Sokolovská 682, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

2. Ekolife - družstvo Orlické Záhoří (IČ 46505857)

zastoupená Ondřejem Hulcem

517 64 Orlické Záhoří 8

 

3. HORAL, akciová společnost, Hláska (IČ  48171093)

zastoupená Ing. Jiřím Dostálem

Hláska 1, 516 01 Liberk

 

4. Ing. Libor Matyáš (IČ 67442706) 

soukromě hospodařící rolník

517 64 Orlické Záhoří 70

 

5. Karel Pácha (IČ 45590648)                     

soukromě hospodařící rolník  

Prorubky 15, 516 01  Liberk

 

6. ORLICKO a.s. (IČ 48168297)

zastoupená jednatelem Petrem Marešem

Nebeská Rybná 2, 517 61 Rokytnice v Orlických horách

 

7. Richard Poláček (IČ 64226069)

soukromý podnikatel

517 03 Skuhrov nad Bělou 61

 

8. Rudolf Poláček (IČ 88123006)

soukromě hospodařící rolník

Uhřínov 55, 516 01 Liberk

 

9. Statek Uhřínov, a.s. (IČ 60108754)                          

zastoupený ředitelem Ing. Martinem Kilianem          

Uhřínov 57, 516 01 Liberk

 

10. ZDOBNICE a.s. (IČ 48173291)

zastoupená Josefem Duškem

517 56 Slatina nad Zdobnicí 39

 

 

NNO + spolková činnost:

 

1. Gymnázium F. M. Pelcla (IČ 608 84 703)

zastoupené ředitelem Mgr. Petrem Kačírkem

Hrdinů odboje 36, 516 11 Rychnov nad Kněžnou                                       

 

2. Základní škola a mateřská škola Doudleby nad Orlicí (IČ 75015838)

zastoupená ředitelem Mgr. Františkem Klapalem

Dukelská 52, 517 42 Doudleby nad Orlicí

 

3. Základní a mateřská škola Javornice (IČ 70979936)

zastoupená ředitelkou Ing. Miroslavou Reinberg Dvořákovou

517 11 Javornice 2

 

4. "Má vlast - můj domov  z.s." (IČ 28554744)

zastoupená předsedkyní Marií Trejtnarovou

Záměl 27, 517 43 Potštejn

 

5. Sdružení Neratov, z.s. (IČ 46456970)

zastoupené paní Martinou Kosovou

517 61 Bartošovice v Orlických horách 84

 

6. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Merklovice

(IČ 67438946)  zastoupená Jaroslavem Kaplanem

Merklovice 90, 517 43 Vamberk

 

7. Sportovní klub Solnice, z.s. (IČ 15040551)

zastoupený předsedou Milanem Hrubým

Komenského 594, 517 01 Solnice         

 

8. TJ Sokol Černíkovice, z.s. (IČ 48613258)

zastoupený Václavem Duškem

517 04 Černíkovice 200

 

9. Villa Nova Uhřínov -  středisko experimentální archeologie a regionálních dějin (IČ 60884037)

zastoupené předsedou PhDr. Bohumírem Dragounem

Uhřínov 15, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

 

10. Božena Šedová - fyzická osoba

517 41 Libel