Kontakty
 
název MAS: Sdružení SPLAV, z.s.
IČO: 269 83 389
ID dat. schránky: 57mdmgc
 
adresa sídla MAS:
Skuhrov nad Bělou 84, 517 03 Skuhrov nad Bělou
 
adresa kanceláře MAS:
Javornická 1560, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, 1. patro
 
 
facebook:

https://www.facebook.com/sdruzeniSPLAV/

https://www.facebook.com/MAPnaRychnovsku/?epa=SEARCH_BOX

 

 
konzultační hodiny:
pondělí - čtvrtek, 8:00 - 15:00 v kanceláři v Rychnově nad Kněžnou, adresa viz výše
nebo po telefonické domluvě mimo uvedené hodiny či místo
 
kontaktní osoba:
Ing. arch. Kateřina Holmová, katerina@sdruzenisplav.cz, +420 732 578 889
 
!Pozor! Po dobu nouzového stavu je kancelář v provozu jen omezeně. Konzultační hodiny platí jen po předchozí domluvě s konkrétním pracovníkem.
 
 
předseda - statutární zástupce MAS:
Pavel Tichý
info@sdruzenisplav.cz
+420 603 812 106
 
zaměstnanci:
Ing. arch. Kateřina Holmová - manažerka MAS, vedoucí zaměstnanec pro realizaci SCLLD
katerina@sdruzenisplav.cz
+420 732 578 889
 
Renata Horáková - finanční manažerka MAS, projektová manažerka PR PRV, MAP
renata@sdruzenisplav.cz
+420 733 772 076
 

Ing. Alena Plocková – účetní, finanční manažerka projektů spolupráce

ucetni@sdruzenisplav.cz

+420 775 388 919

 
Ing. Kristina Garrido Holmová - projektová manažerka SCLLD, projektů spolupráce, koordinátorka zahraničních projektů a projektu Zahradní terapie v praxi 
kristina@sdruzenisplav.cz
+420 603 383 527
 
Mgr. Petr Olšar - analytik SCLLD, projektový manažer OPŽP
petr@sdruzenisplav.cz
+420 775 381 475
 
Mgr. Petr Kulíšek - koordinátor MAP II
petrk@sdruzenisplav.cz
+420 739 257 170
 
Mgr. Jana Fajfrová - projektová manažerka MAP II, analytička MAP II
jana@sdruzenisplav.cz
+420 777 309 803
 
Ing. Vendula Fečková - projektová manažerka MAP II
vendula@sdruzenisplav.cz
+420 777 227 492
 
Matěj Horák - projektový manažer MAP II, metodické konzultace Šablony I a II
matej@sdruzenisplav.cz
+420 732 127 171
 

PharmDr. Ilona Mikušová - projektová manažerka projektu Zahradní terapie v praxi

ilona@sdruzenisplav.cz

+420 777 813 837

 

Mgr. Petra Formánková - zahradní terapeut, zahrada Dobromysl v Záměli

petra@sdruzenisplav.cz

+420 731 572 619

 

Jarmila Řezníčková - zahradnice, zahrada Dobromysl v Záměli

jarmila@sdruzenisplav.cz

+420 723 932 870

 


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.sdruzenisplav.cz 01. 6. 2020, 20:34