Zpravodaj Sdružení SPLAV

ZPRAVODAJ SPLAV

Zpravodaj SPLAV vychází od dubna 2015. Je určen především členům Sdružení SPLAV a spřátelené veřejnosti, kterým bude pravidelně chodit do emailových schránek. Ve Zpravodaji chceme pravidelně informovat o tom, co se právě děje ve Sdružení SPLAV, čím se zabývají jednotliví zaměstnanci, a co nás čeká v nejbližší budoucnosti. Zároveň bychom také chtěli zprostředkovávat informace o výzvách a dotačních programech, které je možné aktuálně využít. V dalších rubrikách vám chceme postupně neformálně představit jednotlivé členy Sdružení SPLAV a rádi bychom dali prostor komukoliv, kdo by se rád podělil o zajímavé téma. Místo je i pro inzerci. Pište nám náměty, co byste si přáli ve Zpravodaji mít. Zpravodaj se postupně vyvíjí, aby byl přesně takový, jaký ho chcete. Hezké čtení.

Jednotlivá čísla Zpravodaje SPLAV: